Розробка ескізів - натхнення та праця!

Розробка ескізів - натхнення та праця!

Як народжується витвір мистецтва? Для цього потрібні вільний час, дрібка досвіду, трошки уяви і океан натхнення.


Аксесуар має бути як витвір мистецтва - витончений, оригінальний, такий, з яким не хочеться розставатися. Аксесуари Verdoni саме такі. Вони створені для сміливих, впевнених у собі жінок, які не бояться виглядати стильно, розкішно, елегантно. Одним словом - по-королівськи. 


Моделі наших виробів народжуються в уяві спонтанно. Химерні хмаринки на небі, помах крила птаха, насиченість розквітлої квітки… Все це якимось непомітним чином наштовхує мене на створення ескізу. Напевне, саме тому аксесуари Verdoni поєднують у собі вишуканість і, в той же час, природну красу. Таке поєднання виграшне у будь-якій ситуації, воно підкреслює індивідуальний стиль кожної жінки.


Але якісний аксесуар, має поєднувати красу і вишуканість з практичністю і функціональністю. Природна ергономічність - це невід‘ємний атрибут Verdoni. Адже всі ми, дівчата, хоч раз в житті потрапляли в суто жіночу пастку - купити красиву річ, яка в результаті виявиться вкрай незручною. З Verdoni такого точно не станеться. Ми продумуємо кожну деталь, кожну кишеньку, ремінець, застібку, використовуємо найякісніші матеріали, щоб з нашим аксесуаром дійсно не хотілося розлучатися впродовж років. 


Покликання Verdoni - зробити життя красивішим і комфортнішим одночасно. Ми прагнемо створювати не просто аксесуари, а речі, що можуть стати атрибутом стилю і надійним компаньйоном для сучасної жінки з яскравим характером і динамічним стилем життя.


Verdonі - Compagno di vita!

Verdoni - компаньйон по життю!

Підпишіться на нашу розсилку

Першими дізнавайтеся про новини та ексклюзивні пропозиції


Showroom BRAND ROOM: Київ, ТРЦ Gulliver, пл.Спортивна, 1а, 3 поверх

Showroom Place: Київ, вул. Велика Васильківська, 18


Тел. +38 097 007 03 30

E-mail: info@verdoni.com.ua