Перша фотосесія молодого бренду – як перше побачення

Перша фотосесія молодого бренду – як перше побачення

 
Пам’ятаєте це відчуття, коли одяг з шафи розкиданий по кімнаті, всі сукні та спідниці переміряні по 100 разів у десятках комбінацій? Адже хочеться бути найгарнішою, найпривабливішою, причаровувати з першого погляду…

Перша фотосесія Verdoni – це теж свого роду перше побачення, але з нашими клієнтами. І готувалися ми до нього відповідно. Ми також подумки «переміряли» безліч образів, також переймалися й хвилювалися. Але зовсім трошки. Адже у якості та неперевершеності наших аксесуарів впевнені на 100%!

Легка збентеженість захопила нас вже в студії: як же зробити, щоб фото вийшли не просто гарні, а надзвичайно гарні? Як за допомогою декількох фото передати весь шарм аксесуару? Як продемонструвати високу якість і комфорт наших виробів? 

На щастя, нам вдалося все, й навіть трошки більше. Висококласні фотографи, професійні моделі, дружня невимушена атмосфера, жарти і креатив… І, звісно, шик наших сумочок, гаманців, ключниць. Аксесуари Verdoni просто створені, щоб бути у центрі уваги – на студійній фотосесії, на вулиці, в ресторані, в офісі чи подорожі. Як і його власниця! 

Переконайтеся самі – знайомтеся з героями нашої фотосесії на сайті, а потім – і особисто!

Verdonі - Compagno di vita!
Verdoni - компаньйон по життю!

Підпишіться на нашу розсилку

Першими дізнавайтеся про новини та ексклюзивні пропозиції


Showroom BRAND ROOM: Київ, ТРЦ Gulliver, пл.Спортивна, 1а, 3 поверх

Showroom Place: Київ, вул. Велика Васильківська, 18


Тел. +38 097 007 03 30

E-mail: info@verdoni.com.ua