Молодий бренд з довгою історією

Молодий бренд з довгою історією


Verdoni - молодий бренд з довгою історією!

Звучить парадоксально, чи не так? Але Verdoni – це дійсно молодий бренд з майже столітньою історією. Напевно, саме тому аксесуари Verdoni так гармонійно поєднують сучасний комфорт і зручність з вишуканістю і шиком у стилі бароко.


Але про все по черзі.

Витоки бренду мають столітню історію. Verdoni – прізвище моєї двоюрідної прабабусі, талановитої Валентини Вердоні, яка народилася на початку минулого століття, 1906 року. Вона була самодіяльною художницею та народною майстринею без професійної освіти. Бабуся мала самобутній талант до малювання та вишивання. Саме слово Verdoni, яке має італійське походження, у перекладі означає «гроші», або «валюта». 


Валентина Вердоні володіла ідеальним відчуттям кольору. Гармонійність композиційної схеми та кольорової гами наповнюють її картини теплом та спокоєм, надають їм настрою, живої довершеності.


Твори непрофесійної художниці були відзначені почесними грамотами, дипломами та медалями лауреата мистецьких фестивалів, а прізвище Verdoni знають в усіх музеях Переяслава, де бабуся проживала з 1917 року.


Творчість Валентини Вердоні – це ДНК бренду, його прадавня основа. Водночас, створюючи наші аксесуари, ми вкладаємо в них запит сучасності: комфорт, якість, зручність та вишуканість. Вміле поєднання всіх цих компонентів – це і є філософія Verdonі.


Verdonі - Compagno di vita!
Verdoni - компаньйон по життю!

Підпишіться на нашу розсилку

Першими дізнавайтеся про новини та ексклюзивні пропозиції


Showroom BRAND ROOM: Київ, ТРЦ Gulliver, пл.Спортивна, 1а, 3 поверх

Showroom Place: Київ, вул. Велика Васильківська, 18


Тел. +38 097 007 03 30

E-mail: info@verdoni.com.ua