Про нас


Verdonі - Compagno di vita !

Назва Verdoni натхненна творчістю талановитої прабабусі засновниці бренду Марини, італійське коріння та справжній талант якої спонукали її на створення колекції розкішних сумок та аксесуарів.

Ми створюємо сумки, які допомагають кожній жінці підкреслити свій характер та індивідуальність,  зробити зручним та комфортним її життя, максимально насиченим та активним. Сумка Verdoni  - як жінка, якій обертаються услід. Хочеться запам'ятати кожну її деталь , яка западає прямо в серце.

Концепція бренду направлена на універсальність та функціональність всіх виробів з використанням найякісніших італійських та японських матеріалів. Ми дійсно приділяємо максимальну увагу всім деталям при виробництві сумок, починаючи від закупівлі матеріалу і закінчуючи перевіркою швів та стійкістю фурнітури.

Любов до своєї справи надихає нас на нові успішні ідеї, і ми пишаємося кожним своїм виробом. Verdoni – аксесуари, з якими відчуваєш себе комфортно і по-королівськи.

Асортимент товарів відмінно поєднується між собою, створюючи цікаві образи та нетривіальні луки. Вся наша продукція продумана таким чином, щоб завжди бути вашим компаньйоном по життю!

Мода для Verdoni - це життя в насолоду, життя тут і зараз!

Підпишіться на нашу розсилку

Першими дізнавайтеся про новини та ексклюзивні пропозиції


Showroom BRAND ROOM: Київ, ТРЦ Gulliver, пл.Спортивна, 1а, 3 поверх

Showroom Place: Київ, вул. Велика Васильківська, 18


Тел. +38 097 007 03 30

E-mail: info@verdoni.com.ua